خرید اشتراک ساندکلود

فروش ارزان ترین و بهترین اشتراک های ساندکلود در ایران

طرح های خرید اشتراک ساندکلود

خرید اشتراک ۱ ماهه ساندکلود

۱۶,۰۰۰ تومان

خرید اشتراک ۳ ماهه ساندکلود

۲۴,۰۰۰ تومان

خرید اشتراک ۶ ماهه ساندکلود

۳۳,۰۰۰ تومان

خرید اشتراک ۱۲ ماهه ساندکلود

۷۴,۰۰۰ تومان

ساند کلود چیست؟

SoundCloud که در سال ۲۰۰۷ تأسیس شد، اولین پلتفرم هنرمند محور است که توسط یک جامعه جهانی از هنرمندان و شنوندگانی است که فرهنگ موسیقی جدید حال حاضر و آینده را تعیین و پشتیبانی می‌ کنند. ساندکلود، هنرمندان مستقل را با ابزارها، خدمات و منابعی که برای کمک به ساختن و رشد حرفه‌شان نیاز دارند، توانمند می‌ سازد. با بیش از ۲۵۰ میلیون آهنگ از ۳۰ میلیون هنرمند از ۱۹۰ کشور در SoundCloud، ساندکلود بزرگترین پلتفرم کشف صدا در جهان است.

خرید اکانت ساوندکلاود

قبل از خرید اکانت ساوندکلاود باید توجه داشت که اکانت ساوندکلاود برای دو نوع افراد شخصی سازی شده است:

  1. هنرمندان و آرتیست ها: آهنگ ها را آپلود کرده و با شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. انتشارات خود را تبلیغ کنید، با طرفداران تعامل کنید و زمانی که واجد شرایط کسب درآمد شدید، درآمد کسب کنید. برای دسترسی به بهترین ابزارهای کلاس ما یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید یا به Pro Unlimited ارتقا دهید.
  2. شنوندگان: موسیقی جدید پیدا کنید و اکتشافات مورد علاقه خود را با شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. با نظر دادن، ارسال مجدد و لایک کردن آهنگ های هنرمندانی که دوستشان دارید از آنها حمایت کنید. حتی می‌توانید آهنگ‌ها و فهرست‌های پخش نامحدودی را برای گوش دادن آفلاین و بدون آگهی با اشتراک Go+ ذخیره کنید.

اشتراک پریمیوم ساندکلود

با خرید اشتراک ساندکلود شما از ویژگی و امکان مشاهده ی موزیک نیز برخوردار خواهید شد که دارای موزیک های بسیار خاص و جذاب است.

چطور اکانت ساندکلود بخریم؟

تجربه

قطعا در اینکار تجربه ی ۲ ساله ی اپل ایدی سرویس به کمک شما آمده تا بتوانید به سرعت اکانت ساندکلود خود را استفاده کنید.

قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت و کیفیت برای شماست.

از سرعت پاسخگویی شگفت زده می شوید

اپل ایدی سرویس به سرعت سفارش شما را نهایی سازی کرده و برای شما اطلاعات مورد نیاز را ارسال می کند.

سوالی دارید ؟

سوالات متداول

سوالی دارید ؟ در انتهای کامنت ها سوال خود را برای ما بنویسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد

متاسفانه به علت تحریم ها نمی توان به راحتی اشتراک پریمیوم ساندکلود را تهیه کرد، به همین علت اپل ایدی سرویس بصورت تخصصی وارد این حوزه شده و خدمات اشتراک ساندکلود را ارائه می دهد. با انتخاب طرح های مختلف ساندکلود در بالای صفحه می توانید بهترین طرح مورد نیاز خود را خرید کنید.

خیر، بستگی به طرح خریداری شما دارد. بسته ها از اشتراک ۱ ماهه الی ۱ ساله می باشد. و پس از این مدت به اکانت معمولی تنزل پیدا خواهید کرد. البته ما خدمات تمدید را نیز برای شما انجام می دهیم و می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم.

درصورتی که اشتراک ساندکلود خود را از ما تهیه کنید نیازی نیست نگران این مشکل باشید و خیالتان راحت خواهد بود! زیرا ریجن اکانت شما ایران نخواهد بود.

هنگامی که پرداخت خود را انجام دهید اکانت ساندکلود شما طی ۱ الی ۵ ساعت ساخته و یا تمدید خواهد شد و اطلاعات به شماره ای که برای ما ارسال کرده اید ارسال خواهد شد.

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

blank